w czym mogę Ci pomóc?

SERWIS

Pomogę czerpać więcej bezpiecznej radości z jazdy na płynnie jeźdźących Twoich rolkach

Kółka są jednym z najważniejszych elementów rolek. One kontaktują się z nawierzchnią, po której jedziemy. Od ich parametrów zależy to czy pojedziemy wolniej lub szybciej bardziej. Czy nierówności będziemy pokonywać bardziej miękko czy twardo.

Naturalne jest, że kółka się ścierają i co jakiś czas trzeba je wymienić.

Doradzimy jakie kółka wybrać i wymienimy zużyte kółka (koszt usługi 30zł – kółka, łożyska nie wliczone w cenę).

   Łożyska są niewidoczną, precyzyjną i delikatną częścią naszych rolek. W czasie jazdy zbierają kurz, który powoduje szum i hamowanie łożysk. Od ich kondycji zależy czy każde odepchnięcie przeniesie maksymalną ilość energii na szybkość naszej jazdy.

   Wyczyścimy lub wymienimy zużyte łożyska (koszt usługi 30zł – kółka, łożyska nie wliczone w cenę).

   W rolkach najczęściej mamy 3-4 kółka. Mogą one dotykać podłoża w różny sposób co ma wpływ na stabilność i skrętność naszych rolek. Od ich precyzyjnego ustawienia zależy czy na naszych rolkach pojedziemy bardziej stabilnie i rolki będą trzymały się prostej. W innym układzie te same rolki będą mniej stabilne przy jeździe po prostej ale łatwiej będą skręcały.

   Systematyczne przekładanie kółek zwiększa także ich żywotność.

   Zmienimy, ustawimy pozycje Twoich kółek dopasowując je do Twoich potrzeb (koszt usługi 30zł).

Naprawimy także urwaną klamrę, wyregulujemy rolki – jeżeli ich budowa na to pozwala. (cena usługi ustalana indywidualnie)

Zadzwoń (tel. 737 181 999) lub napisz (kontakt@irolki.pl) jeżeli masz pytania.

Zapraszamy.

Do podanych kosztów usługi należy doliczyć koszty części. Dostępne opcje płatności: gotówka / karty płatnicze, blik / przelew.